Son zamanların merakla beklenen iki filmi, ilk görsellerini yayınladı. Stephen Gaghan ve Mel Gibson’ın filmleri iddialı.

2005 yapımı Syriana filminin yönetmeni Stephen Gaghan, Gold filmiyle tekrar yönetmen koltuğuna geri dönüyor. Başrollerinde Matthew McConaughey ve Edgar Ramirez’in yer aldığı film, bir yerbilimcinin Endonezya ormanlarındaki altın arayışı sonucu yaşadığı bir maden skandalını konu alıyor. The Weinstein Company tarafından gelecek sonbaharda vizyona girmesi beklenen ve Entartainment Weekly tarafından ilk görselleri yayınlanan filmde ayrıca Bryce Dallas Howard, CoreyStoll, Bruce Greenwood, ve Toby Kebbell de yer almakta.

 

Uzun zaman sonar tekrar beyazperdeye dönen diğer bir yönetmen ise 2006 yapımı Apocalypto’nun yönetmeni Mel Gibson. İkinci Dünya Savaşı’nda gerçekleşen olayı anlatacak olan Hacksaw Ridge, Okinawa Savaşı’nda onlarca askeri kurtarıp ABD’de onur madalyası kazanış olan Desmond T. Doss’un hikâyesini konu almakta. Andrew Garfield’ın başrolde bulunduğu bu yapım, Avustralya’da çekilmekte ve Variety tarafından ilk görselleri yayınlandı. Filmde ayrıca, Vince Vaughn, Sam Worthington, Luke Bracey, Teresa Palmer ve Rachel Griffiths rol alıyor.

Andrew

 

Her iki filmin de 2016 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

 

Kaynak: http://filmhafizasi.com/

 

 

 

 

3D BLURAY 4K FİLM DOLUM HİZMETLERİMİZ

3d film dolumu harddiske film yükleme
Bluray film dolumu bluray film yükleme
Film satan yerler film izleme film indirme
Harici harddiske film atma 3 boyutlu tv için filmler
Evde sinema keyfi bluray film bluray player bluray film izle
Bluray film nedir bluray film indir bluray filmler bluray film izle 1080p
Full film izle film önerileri film replikleri film inceleme
3 boyutlu film nasıl izlenir 3 boyutlu film
3d tv fiyatları en iyi 3d tv
4k film dolumu 4k film harddiske yükleme 4k film satan yerler

www.3dfilmdolumu.com